Kaj se dogaja na fakulteti

Webinar: Kako z malim budžetom in lastnimi kadri do učinkovitega marketinga in prodaje?

Marketing in prodaja sta ključna za uspešnost in trajnostno rast vsakega podjetja. Dobri marketinško-prodajni rezultati so odvisni od načrtovanja, odlične izvedbe in zavzetosti vseh zaposlenih, ne samo zaposlenih v marketingu in prodaji.

Na webinarju boste spoznali:

• Kako pripraviti segmentacijo strank, da boste razumeli potrebe vaših kupcev in prilagodili način komunikacije;

• Kako izbrati primerne komunikacijske kanale in poti;

• Korake za načrtovanje, razvoj in izvedbo marketinške strategije;

• Zakaj je merjenje učinkovitosti marketinških in prodajnih aktivnosti pomembno;

• Kako nam lahko orodja umetne inteligence olajšajo izvedbo marketinško prodajnega procesa;

• Zakaj je pomembno, da se vsi zaposleni vključujejo v proces marketinga in prodaje.

O predavateljici

Dina Potočnik je magistrica poslovnih ved, prejemnica kar treh priznanj za najboljše inovacije regijske gospodarske zbornice. Od leta 2005 vodi marketing in prodajo DOBA Fakultete, vodilne online fakultete z dva tisoč študenti iz 46 držav sveta. Je članica upravnega odbora društva za marketing Slovenije in aktivna članica Združenja Manager. Marketing razume kot gonilo rasti in to dokazuje z rezultati - vsakoletna 10% rast števila študentov iz Slovenije, Hrvaške in Srbije.