SEPT
10. september 2019

DOBA ambasadorka dogodka NOBEN ME NE RAZUME

Zagotovo ste se že kdaj počutili, kot da ste sami na tem svetu, da ste edini, ki vas ne razumejo … Kako preseči ta občutek nemoči?
AVG
30. avgust 2019

Mag. Klemen Žibret, izvršni direktor in učitelj na DOBA Fakulteti, predavatelj na konferenci EDUTAINMENT 2019

12. in 13. septembra 2019 bo v Portorožu potekala konferenca EDUTAINMENT 2019, na kateri bodo izkušeni predavatelji iz prakse predavali o trendih na področju razvoja kadrov in kakšne so izkušnje podjetij.
AVG
16. avgust 2019

Kako pridobiti podporo delodajalca za študij, ki vas zanima

Pred pogovorom s svojim delodajalcem morate biti dobro pripravljeni. Brez načrtovanja strategije, kako boste to izvedli, da bo kar največ možnosti za uspeh, ne bo šlo.
JUL
15. julij 2019

Kolumna dekana: Razlog za pravila

V novi kolumni Razlog za pravila dekan DOBA Fakultete predstavi pogled, ki je prevladoval v Sloveniji od samih začetkov tranzicije naprej.
JUL
12. julij 2019

Štirje letni časi solidarnosti: pomlad in poletje

Na DOBI v sklopu družbene odgovornosti izvajamo projekt »Štirje letni časi solidarnosti«, ki zajema več dobrodelnih aktivnosti.