23. april 2019

Strokovna ekskurzija v Terme Olimia

V sklopu e-študija Poslovanje in upravljanje v turizmu študente vabimo na strokovno ekskurzijo v Terme Olimia.
17. april 2019

Srečanje projektnih partnerjev

DOBA Fakulteta je partnerka v projektu EnDigiCom in za nami je uspešen projektni sestanek v Belgiji, v organizaciji mreže Businet.
16. april 2019

Oblikovanje profila knjižnega bralca za Založbo Didakta

Študentje online študija bodo pri predmetu Oglaševalske akcije bodo študentje sodelovali pri pripravi oglaševalske akcije za promocijo knjige Hrepenenja in usoda: prve ženske na osemtisočakih. Predstavitev knjige bo 28. maja v Cankarjevem domu.
15. april 2019

Partnerstvo z UC – Leuven Limburg

V aprilu je predstavnica DOBA Fakultete Nina Turčin obiskala našega belgijskega partnerja University College Leuven Limburg. Študentom online študija sodelovanje v takšnih projektih omogoča mobilnost.
08. april 2019

Uspešne predstavitve poslovnih načrtov na DOBA Fakulteti

Praktičnost študijskih programov in predmetov je ena ključnih posebnosti e-študija na DOBA Fakulteti. In kar 70 % posameznega predmeta je namenjenega reševanju konkretnih poslovnih izzivov oz. pripravi aplikativnih projektov.