15. marec 2019

Najboljši projekt študentov v letu 2019 je ACTIVE AGE!

Na fakulteti prepoznavamo pomen celovitega razmišljanja in delovanja med študenti. To smo dosegli tudi s projektom z mreženjem predmetov, kjer študentje ustvarjajo drugačne zamisli, pristope ter nove poglede in celovite rešitve.
05. marec 2019

DOBA Fakulteta na konferenci Zlati kamen

Na največjem srečanju občin Slovenije, konferenca Zlati kamen, bo svoj prispevek Celostni pogled na pametna mesta predstavil visokošolski učitelj e-študija v programu Menedžment pametnih mest, dr. Tomislav Rozman.
27. februar 2019

Novice projekta EnDigiCom

Partnerji projekta EnDigiCom (Enhanced Digital Competencies for Business Usage) smo uspešno izvedli prvi preizkus rezultatov projekta. Izmerili smo ustreznost in uporabnost dogovorjenega modela kurikuluma e-študija v modulu Menedžment družbenih medijev.
05. februar 2019

Virtualna pomlad – odlična priložnost za študente

Mednarodni virtualni projekti omogočajo študentom e-študija delo v mednarodnih timih, razvoj kompetenc in nepogrešljive reference.
04. februar 2019

Usposabljanje za delo na družbenih omrežjih

V sklopu projekta EnDigiCom smo izvedli usposabljanje »Social Media Modules For Management Assistants«.