11. oktober 2018

Asistent marketinga in prodaje

Če verjamete, da je izobraževanje lahko drugačno, podprto s sodobnimi tehnologijami, usmerjeno v študenta, fleksibilno ter ste se pripravljeni nenehno učiti in ste zavzeti, vas vabimo, da se nam pridružite kot asistent v marketingu in prodaji.
10. oktober 2018

Spoznajte uspešno družinsko podjetje MIK Celje

Intervju z družinskim podjetnikom Francijem Pliberškom, ustanoviteljem in generalnim direktorjem MIK Celje in Urošem Rošerjem, pomočnikom generalnega direktorja MIK Celje.
10. oktober 2018

Najboljši po mnenju študentov

Doc. dr. Darko Števančec in izred. prof. dr. Tina Vukasović za naj učitelja po mnenju študentov. Čestitamo!
09. oktober 2018

Pametna mesta na sejmu Feel the Future v Celju

Andrej Žižek, predavatelj naše fakultete bo na predavanju z naslovom Mesta prihodnost – pametna mesta, predstavil napredne rešitve pri snovanju in upravljanju pametnih mest in slovenska pametna mesta, ki se lahko postavijo v vrh uspešnosti na področju ...
07. oktober 2018

Prof. dr. Rasto Ovin ponovno imenovan za dekana DOBA Fakultete

V četrtek, 4. oktobra 2018, so se na DOBA Fakulteti zaključili postopki za ponovno imenovanje dekana. Prof. dr. Rasto Ovin je bil znova imenovan za dekana DOBA Fakultete za naslednje štiriletno obdobje.