03. oktober 2018

E-študij: Akreditiran je prvi doktorski program DOBA Fakultete

Obveščamo vas, da je Svet NAKVIS-a konec septembra podelil akreditacijo doktorskemu programu Inovacije in trajnostno poslovanje v digitalni družbi.
03. oktober 2018

Evalvacijski obisk za presojo kakovosti izvajanja ECHE listine

Danes sta na DOBA Fakulteti predstavnici CMEPIUSa, saj pri nas poteka evalvacijski obisk za presojo kakovosti izvajanja ECHE listine kot dela internacionalizacije visokošolskega zavoda.
01. oktober 2018

Začetek e-študija za nove študente

Tudi letos bomo za nove študente e-študija DOBA Fakultete organizirali uvodna srečanja, in sicer v Mariboru, Ljubljani in online.
01. oktober 2018

V novo študijsko leto z modernejšim Blackboardom

Posodobili smo učno okolje Blackboard, ki v zadnji različici prinaša popolnoma prenovljeno grafično podobo, posodobitve nekaterih modulov in nekaj novih funkcionalnosti, ki bodo študentom e-študij pri nas še bolj približale.
SEPT
28. september 2018

Vpis v e-študij

Za vpis v dodiplomske in podiplomske magistrske programe je na voljo še nekaj prostih mest za vpis.