11. september 2018

Projektni partnerji obiskali Maribor

DOBA Fakulteta je partnerka v projektu EnDigiCom in za nami je uspešen projektni sestanek v Mariboru. Gostili smo predstavnike vseh projektnih partnerjev iz Avstrije, Nemčije, Francije, Belgije in Slovenije.
09. september 2018

Projekt EnDigiCom na polovici izvajanja

Erasmus+ projekt, kjer želimo razviti, posodobiti in prilagoditi vsebino programov za prihodnje udeležence izobraževanj.
06. september 2018

Iz teorije v prakso

Konec septembra bomo s študenti magistrskega programa Menedžment pametnih mest obiskali Dunaj, kjer bomo v živo spoznali strategijo in dobre prakse Smart City Vienna.
JUL
23. julij 2018

Udeležba na konferenci EDULEARN18 na Majorki

Visokošolski učitelj online študija DOBA Fakultete, doc. dr. Marko Divjak, se je v začetku julija udeležil 10. mednarodne konference o izobraževanju in novih tehnologijah EDULEARN18.
JUL
17. julij 2018

e-PROFMAN praktično usposabljanje na DOBI

Najboljših pet študentov, udeležencev programa e-PROFMAN, je dobilo priložnost udeležiti se enomesečnega opravljanja prakse v tuji državi. Med njimi je tudi Marina Bodganović iz Bosne, ki je mesec dni preživela pri nas na DOBA Fakulteti.