JUL
10. julij 2018

DOBA Fakulteto je obiskal direktor NAKVIS-a

Dr. Franci Demšar, direktor Nacionalne agencije za kakovost v visokem šolstvu je obiskal DOBA Fakulteto. Predstavili smo mu naš model online študija in ugotovitve Raziskave o stanju na področju e- izobraževanja v Sloveniji.
30. junij 2018

Mednarodna akreditacija Dobinega modela online študija

DOBA Fakulteta je kot prva visokošolska institucija v Sloveniji in širši regiji pridobila mednarodno akreditacijo UNIQUE (2013) in mednarodni certifikat EOCCS (2018).
28. junij 2018

Kakšen organizacijski razvoj omogoča agilna poslovna kultura?

Magistrski študenti e-študija so se ponovno srečali z »VUCA« svetom, ampak tokrat so razmišljali o tem, kako današnje nepredvidljive okoliščine vplivajo na kadrovanje oz. kakšne trende le-te narekujejo
28. junij 2018

Privlačno je postati magister

Dajte svoji karieri krila, uresničite svoje ambicije in se spoprimite z novimi izzivi! Ponujamo štiri vrhunske online magistrske programe za vodje prihodnosti.
27. junij 2018

Mednarodne delovne izkušnje v okviru projekta e-PROFMAN

Najboljših pet študentov, udeležencev programa e-PROFMAN, je dobilo priložnost udeležiti se enomesečnega opravljanja prakse v tuji državi. Med njimi je tudi Mateja Šoštarić, ki je mesec dni preživela v Makedoniji, v agenciji Chapter 4.