27. junij 2018

Projekt EnDigiCom na dobri poti

S projektom EnDigiCom ugotavljamo pomanjkanje ustreznih kompetenc zaposlenih za uporabo družbenih medijev v malih in srednje velikih podjetjih.
21. junij 2018

Uspešen zaključek 10. virtualne poletne šole

Kar 86 udeležencev iz 31 različnih držav od Portugalske, Rusije, Slonokoščene obale, do Združenih Arabskih Emiratov in Avstralije se je udeležilo letošnje poletne šole.
18. junij 2018

30 dni čistega užitka

... je naslov zmagovalne timske naloge, ki so jo študenti in študentke online študija pri predmetu Oglaševalskih akcij Hrvaške zasnovali za našega tokratnega sponzorja, Zdravilišče in Wellness center Istarske Toplice.
15. junij 2018

Erasmus mobilnost zaposlenih – odlična izkušnja v Milanu

Naša sodelavka Nuša Lazar se je udeležila Erasmus mobilnosti v Milanu v mesecu maju, kjer je vzpostavila nove mednarodne kontakte na različnih področjih ter povečala mrežo partnerskih institucij DOBA Fakultete.
13. junij 2018

Uspešen zaključek prve generacije Mini MBA-jevcev

"Zanimiva izkušnja. Bilo je intenzivno, vendar zelo koristno." So bili najpogostejši komentarji udeležencev prve generacije Mini MBA za vodje prihodnosti.