JUN
01. junij 2018

Poglabljamo sodelovanje z nizozemsko univerzo

Vesna Kolenc Potočnik, vodja programov e-študija na DOBA Fakulteti, je v sklopu našega sodelovanja z NHL Stenden University obiskala njihov kampus in predavala študentom. Svoje misli je strnila v kratek zapis.
29. maj 2018

Študentje pripravljali projekt za Zavetišče Ljubljana

Študentje e-študija so pri predmetu Kreativno sporočanje pripravljali poslovni fundraising projekt za Zavetišče Ljubljana.
25. maj 2018

Varovanje osebnih podatkov

Obveščamo vas, da smo posodobili Izjavo o varstvu osebnih podatkov, ki je usklajena s pravili in načeli, ki jih nalaga Splošna uredba o varstvu osebnih podatkov (GDPR). Že pred uredbo smo na Dobi z vašimi podatki ravnali skrbno in tako bo tudi v ...
25. maj 2018

DOBA Fakulteta med finalisti za marketinško odličnost leta

Društvo za marketing Slovenije, bo v torek, 29. maja, na 23. Slovenski marketinški konferenci v Portorožu podelilo nagrado marketinška odličnost 2018.
24. maj 2018

»Storytelling« kot primer dobre prakse s področja Pozitivne psihologije

Magistrica online študijskega programa Organiziranje in menedžment socialnih dejavnosti bo v okviru gostujočega predavanja študentom predstavila storytelling kot inovativni pristop k delu z ljudmi.