23. maj 2018

Na DOBA Fakulteti o industriji križarjenj, ki je v porastu

David Taylor bo v okviru gostujočega predavanja predstavil rast industrije križarjenj v zadnjih desetih letih in spreminjajočo se demografsko strukturo, ponudbo na sodobnih ladjah in projektne dejavnike, ki omogočajo uspešno poslovanje večjih plovil.
22. maj 2018

Strokovna ekskurzija v Rimske terme

Študentje e-študija Poslovanje in upravljanje v turizmu so v Rimskih termah spoznavali dobro prakso.
16. maj 2018

Vodje prihodnosti o upravljanju s talenti

Udeleženci prve generacije Mini MBA za vodje prihodnosti so začeli z aktivnim delom.
15. maj 2018

Gostili smo učiteljico iz NHL Stenden University

Mednarodni obiski in izmenjave dobrih praks so stalnica na DOBA Fakulteti. Tokrat smo imeli priložnost gostiti učiteljico iz Nizozemske.
15. maj 2018

Dr. Andrej Kovačič na kongresu ADMA

»Napredne komunikacijske tehnike za učinkovito vplivanje« je naslov prispevka, ki ga bo učitelj našega mednarodno akreditiranega študija dr. Andrej Kovačič predstavil več kot 500 udeležencem kongresa, ki bo potekal konec tega tedna v Portorožu.