APR
06. april 2018

Mednarodni virtualni timi kot odskočna deska za priložnosti na trgu dela

Študenti online študija DOBA Fakultete razvijajo najbolj iskane kompetence s sodelovanjem v mednarodnih virtualnih timih.
26. marec 2018

Več kot 3000 prijavljenih na prvem DOBA online summitu

Naši strokovnjaki, predavatelji z DOBA Fakultete, ki se ponaša s kar dvema mednarodnima akreditacijama online študija, so v virtualnih druženjih predstavljali izjemno zanimive in aktualne vsebine s področij odnosov z javnostmi, ekonomije, ...
21. marec 2018

DOBA Fakulteta partner Scientiofic EMAN 2018 Conference

Dekan fakultete, prof. dr. Rasto Ovin bo imel na konferenci uvodno vabljeno predavanje na temo 'Internationalization Gap and Ethics at Slovenian Universities'.
21. marec 2018

Bodoči magistri raziskali inovativnost v podjetjih

Kako inovativne so storitvene panoge? Ali hiter tehnološki razvoj vpliva tudi na razvoj storitev? Kakšni so razvojni trendi v turizmu, trgovini, komunali, IT programiranju in transportu? Kakšne so razlike med panogami v Sloveniji, Hrvaški in Srbiji?
20. marec 2018

Predstavnik Blackboarda obiskal DOBA Fakulteto

DOBA je že vrsto let pomemben partner Blackboarda. Alberto de la Viuda nam je predstavil najnovejše trende, ki jih bomo kmalu vpeljali tudi v Dobin model online študija.