29. september 2023

Strokovna ekskurzija na Dunaj z javnim prevozom in timskimi aktivnostmi

V okviru študijskega programa Menedžment pametnih mest na DOBA Fakulteti smo 15. septembra 2023 izvedli strokovno ekskurzijo na Dunaj.
26. september 2023

Začetek študija in uvodni dnevi za nove študente

Tudi letos bomo za nove študente DOBA Fakultete organizirali uvodna srečanja, kjer vas bomo podrobno seznanili s študijskim programom, z vlogo mentorja in vodje programa v študijskem procesu, uporabo učnih okolij in še veliko več ...
25. september 2023

Igrifikacija v Izobraževanju: DOBA Fakulteta sooblikuje prihodnost učenja v mednarodnem projektu Game4change

V mednarodnem projektu Erasmus+ Game4change smo 18. in 19. septembra izvedli dvodnevno usposabljanje učiteljev kot pripravo na novo izobraževalno izkušnjo.
22. september 2023

Zagovori magistrskih del v septembru 2023

Magistrsko delo je vrhunec študijskega programa, zagovor pa je priložnost, da študenti pokažejo svoje znanje, raziskovalne sposobnosti in sposobnost kritičnega razmišljanja. Zagovori bodo potekali 27. in 28. septembra 2023.
22. september 2023

DOBA Fakulteta na konferenci Kako do pametnih mest

Doc. dr. Aidan Cerar, visokošolski učitelj in strokovnjak s področja pametnih mest bo na konferenci gost okrogle mize na temo: Stanje in nadaljnji razvoj pametnih občin v Sloveniji
1...19