JUL
06. julij 2023

Uspešen zaključek študijskega leta 2022/2023

Študijsko leto zaključuje 1770 študentov dodiplomskih, magistrskih in doktorskega programa. Učno okolje za online študij Blackboard in celostna podpora med študijem so tudi letos najvišje ocenjeni.
JUL
04. julij 2023

Zaključil se je prvi prijavni rok

30. 6. se je zaključil prvi prijavni rok za vpis v dodiplomske, magistrske in doktorski študijski program na DOBA Fakulteti.
30. junij 2023

Delodajalci potrjujejo: DOBA Fakulteta krepi kompetence za uspešno kariero

Anketiranje delodajalcev diplomantov je ključno orodje za pridobivanje informacij o uspešnosti naših diplomantov na trgu dela in pridobivanju podatkov o ustreznosti ter uporabnosti znanj in kompetenc, ki so jih pridobili ali razvili med e-študijem.
27. junij 2023

Zagovori magistrskih del v juniju in juliju

Zagovor je priložnost, da študenti pokažejo svoje znanje, raziskovalne sposobnosti in sposobnost kritičnega razmišljanja.
22. junij 2023

Aktualne teme gostujočih predavateljev na magistrskih programih

V mesecu juniju smo na magistrskih programih gostili zanimive strokovnjake iz gospodarstva in negospodarstva.
1...22
242526...134