24. april 2023

Zagovori magistrskih nalog v maju

Magistrsko delo je vrhunec študijskega programa, zagovor pa je priložnost, da študenti pokažejo svoje znanje, raziskovalne sposobnosti in sposobnost kritičnega razmišljanja.
24. april 2023

V času praznikov bo DOBA zaprta

Obveščamo vas, da bo zaradi praznikov DOBA Fakulteta v času od 26. aprila do 2. maja ZAPRTA. Za vas bomo ponovno dosegljivi po 3. maju. Želimo vam prijetne praznike.
19. april 2023

Red. prof. dr. Tina Vukasović avtorica znanstvene monografije

Pri mednarodni založbi Pearson je izšla znanstvena monografija Trženje – za teorijo in prakso, katere avtorica je visokošolska učiteljica DOBA Fakultete.
19. april 2023

Srečanje Programskega sosveta DOBA Fakultete

V torek, 18. aprila, je na DOBA Fakulteti potekalo vsakoletno srečanje predstavnikov Programskega sosveta DOBA Fakultete.
13. april 2023

Eramus mobilnost učitelja na Manchester Metropolitan University

Učitelj DOBA Fakultete dr. Aidan Cerar se je udeležil Erasmus mobilnosti in obiskal Manchester Metropolitan University
1...25