09. februar 2023

Dr. Mateja Brejc je šolam iz Irske, Škotske, Srbije, Litve in Slovenije predstavila aktualne izzive in usmeritve e-izobraževanja

Visokošolska učiteljica DOBA Fakultete je v okviru aktivnosti evropskega programa Digital School Awards predstavila aktualne izzive in usmeritve e-izobraževanja.
06. februar 2023

Učiteljica DOBA Fakultete s prispevkom na ADMA kongresu

Kongres ADMA že dobra tri desetletja povezuje vse, ki skrbijo, da ključni procesi v organizacijah javnega in zasebnega sektorja potekajo utečeno in učinkovito.
01. februar 2023

Prvi HORIZON projekt na DOBA Fakulteti: Mednarodni izobraževalni program za mlade s strastjo do podjetništva

Januarja smo prejeli novico o odobritvi projekta Ecosys4you (HORIZON 2022), ki ga bomo po vseh opravljenih formalnostih začeli uresničevati pozno spomladi.
JAN
30. januar 2023

Game4Change: Nov mednarodni projekt na DOBA Fakulteti

V okviru sheme Erasmus + KA220-HED - Cooperation partnerships in higher education (Sodelovalno partnerstvo v visokošolskem izobraževanju) smo vključeni v projekt Game4Change - Playful Learning in Next Generation Entrepreneurship (G4C:NGE), triletni ...
JAN
26. januar 2023

DOBA Fakulteta je nosilka projekta SMART: Ustanovitev 7 inovacijskih centrov za pametne in zelene rešitve na Zahodnem Balkanu

Na partnerskem sestanku mednarodnega projekta SMART, ki ga vodi DOBA Fakulteta, smo 23. in 24. januarja 2023 oblikovali izhodišča za ustanovitev inovacijskih centrov za pametne in zelene rešitve na sedmih partnerskih univerzah.
1...30
323334...134