24. januar 2023

Delo “E-Learning for a Digital Society” dostopno kot odprti izobraževalni vir

Delo E-izobraževanje za digitalno družbo je prevedeno v angleški jezik in dostopno kot odprti izobraževalni vir.
17. januar 2023

Izjemna priložnost: ERASMUS mobilnost tudi za diplomante

Ne spreglejte možnosti opravljanja praktičnega usposabljanja Erasmus+ po zaključku študija.
16. januar 2023

Gostujoče predavanje pri predmetu Kognitivna psihologija in osnove nevroznanosti

V sklopu predmeta Kognitivna psihologija in osnove nevroznanosti, čigar nosilka je dr. Lia Katarina Kompan Erzar, bomo gostili prof. dr. sc. Miro Klarin z Univerze v Zadru. Gostja bo predavala v sklopu predmeta za študente iz Hrvaške.
05. januar 2023

Najboljša magistrska naloga s potencialom inovacije v letu 2022

Na izziv "Kako pomagati osebam z disleksijo v današnjem času? Kako jim lahko pomaga e-izobraževanje?" je odgovorila diplomantka programa Inovativni menedžment v sociali in izobraževanju, Urška Križnik, mag. inov. menedž. v izob.
DEC
23. december 2022

Mednarodni projekti na DOBA Fakulteti: Leaders of the green economy

Z novembrom smo na DOBA Fakulteti začeli aktivnosti na mednarodnem Erasmus+ projektu Leaders of the green economy, s fokusom na področju krožnega gospodarstva.
1...31
333435...134