29. november 2022

Projekt DIG-AGE+: Razvoj digitalnih kompetenc zaposlenih nad 50 let

DigAge+ Digital Upskilling of the existing ageing workforce: 18. novembra 2022 smo na DOBA Fakulteti v virtualnem okolju izvedli fokusno skupino v sklopu projekta DIG-AGE+.
28. november 2022

Prispevajmo k nasmehom otrok – tradicionalna dobrodelna akcija

Svet hiti in še posebej v teh časih redkeje pomislimo na ljudi okoli nas, smo z njimi manj v stiku. Hkrati pa trenutna situacija še poglablja stiske ljudi. Na DOBI celo leto poteka projekt »Štirje letni časi solidarnosti«.
24. november 2022

Zagovori magistrskih nalog v novembru

Objavljamo seznam študentov, ki bodo v novembru 2022 na DOBA Fakulteti zagovarjali magistrske naloge.
23. november 2022

Izobraževanje za online mentorje

Prvo letošnje izobraževanje za online mentorje DOBA Fakultete na temo: Standardi dela online mentorjev in komunikacija s težavnimi sogovorniki.
21. november 2022

Webinar Kariernega centra za študente DOBA Fakultete

V okviru webinarja boste spoznali čuječnost in učinkovito znanstveno priznano MBSR tehniko za obvladovanje stresa, izboljšanje počutja, osredotočenost in jasnost ter usvojili tehnike za več ravnovesja in miru ter ohranjanje psihofizičnega zdravja.
1...34
363738...134