15. november 2022

Businet konferenca in DOBA Fakulteta: "Moving on together"

Predstavnica DOBA Fakultete se je v začetku novembra udeležila 35. konference združenja poslovnih šol Businet. Konferenca je tokrat potekala v Mainzu, v Nemčiji, pod naslovom “Moving on together”.
14. november 2022

Gostujoče predavanje strokovnjakinje za kvaliteto v izobraževanju

Na webinarju, ki je potekal 7. 11. 2022, v okviru predmeta Menedžment kvalitete v izobraževanju je Sanja Brajković študentom predstavila pomen ravnateljevega vodenja vrtca, šole za razvoj kakovosti, teorije vodenja in pomen vodenja za inkluzivno šolsko ...
04. november 2022

Erasmus: študij in praksa v tujini v študijskem letu 2022/23

DOBA Fakulteta je nosilka Erasmus listine, ki omogoča našim študentom opravljanje študijskih obveznosti in praktičnega izobraževana v tujini.
OKT
25. oktober 2022

Prispevek samostojnih visokošolskih zavodov h kakovosti v Sloveniji

Na okrogli mizi-akademskem forumu DOBA Fakultete so sodelovali ugledni predstavniki visokošolskih zavodov, gospodarstva in ustanov s področja visokošolskega izobraževanja.
OKT
21. oktober 2022

Zagovori magistrskih nalog v oktobru

Objavljamo seznam študentov, ki bodo v oktobru 2022 na DOBA Fakulteti zagovarjali magistrske naloge.
1...35
373839...134