AVG
11. avgust 2022

Drugi prijavni rok za vpis v študijsko leto 2022/2023

Obveščamo vas, da bo 18. avgusta odprt drugi prijavni rok za vpis v vse programe DOBA Fakultete, razen za vpis v dodiplomski program Uporabna psihologija, kjer so vsa mesta zapolnjena.
15. julij 2022

Poletni delovni čas

Poletje je čas, ko se tudi na DOBA Fakulteti odpravimo na počitnice. Obveščamo vas, da bo DOBA Fakulteta od 25. julija do 15. avgusta  zaprta.
13. julij 2022

DOBA Fakulteta partnerica v projektu FINPOWER

DOBA Fakulteta je partnerica v dvoletnem projektu FinPower, ki je namenjen krepitvi trajnostne finančne pismenosti žensk. Projekt se prične 1.10.2022.
13. julij 2022

Nova izdaja revije Mednarodno inovativno poslovanje

Na spletni strani revije lahko najdete prispevke letošnje junijske številke. Odločili smo se, da zaradi pravočasnega izida objavimo prispevke, ki so doslej prestali recenzijski postopek – ostale bomo objavljali sproti do končnega števila 10 prispevkov ...
05. julij 2022

Bodoči študenti spoznavali najnovejše trende na področju menedžmenta dogodkov in pozitivne psihologije ter se prvič srečali z online študijem

Kar 135 kandidatov za dodiplomske in magistrske študijske programe je uspešno opravilo predmet, ki smo jim ga ponudili brezplačno, z namenom, da pred vpisom spoznajo online študij in si pridobijo nova znanja.
1...39
414243...134