12. april 2022

Strokovna praksa v Srbiji – Erasmus izkušnja

Študentka programa Management v sodobnem poslovanju je strokovno prakso opravljala v Srbiji, kjer je nabirala znanje in izkušnje na področju poslovne administracije.
07. april 2022

DOBA Fakulteta je športnikom prijazna fakulteta

Olimpijski komite Slovenije – Združenje športnih zvez je DOBA Fakulteti podelil priznanje Športnikom prijazno izobraževanje.
07. april 2022

DOBA Fakulteta na Hrvaškem regionalnem virtualnem sejmu izobraževanja

Obiščite našo fakulteto na regionalnem virtualnem sejmu izobraževanja, ki poteka celo leto. Dostopate lahko do vseh pomembnih informacij in povezav, postavite pa lahko tudi vprašanje našemu strokovnemu sodelavcu za študentske zadeve, g. Marku Babiču, ki ...
05. april 2022

V znanstveni reviji Sodobna pedagogika članek visokošolskih učiteljev DOBA Fakultete

Doc. dr. Marko DIVJAK in red. prof. dr. Valentina PREVOLNIK RUPEL sta pripravila članek Motivacija, učne strategije in zadovoljstvo online študentov: primerjava bolj in manj uspešnih študentov.
28. marec 2022

12 fakultet, 24 ur - peti mednarodni virtualni Hackathon - Hack the waste 2022

Študenti DOBA Fakultete so se udeležili mednarodnega projekt Hack The Waste 2022, ki jim je omogočil delo v mednarodnih interdisciplinarnih virtualnih timih.
1...44
464748...134