FEB
04. februar 2022

Gostujoča predavanja v februarju

V mesecu februarju smo za dodiplomske študente pripravili serijo zanimivih predavanj gostujočih predavateljev in gostov iz prakse.
FEB
02. februar 2022

Gostujoče predavanje v programu Menedžment v sociali in izobraževanju

Predavanje z naslovom "Socialne predstave in njihova funkcija pri delovanju socialnih skupin" bo govorilo o tem, da je vsak posameznik socialno bitje in v tem smislu eksistenčno odvisen od socialnega okolja.
20. januar 2022

Podelili smo nagrado za največ predlogov izboljšav

Akademska svetovalka na DOBA Fakulteti Zvezdana Strmšek je v letu 2021 podala največ predlogov izboljšav.
19. januar 2022

K sodelovanju vabimo HONORARNEGA SODELAVCA – ONLINE MENTORJA

Vloga online mentorjev na DOBA Fakulteti je pedagoška, motivacijska, organizacijska in tehnična. Mentorji sodelujejo tako s študenti kot tudi z visokošolskimi učitelji, katerim nudijo pedagoško podporo pri izvedbi predmeta.
14. januar 2022

DOBA Fakulteta na Kariernih dnevih društva VTIS

Na Kariernih dnevih društva VTIS (v tujini izobraženi Slovenci) se bo s svojimi programi in zaposlitvenimi priložnostmi predstavila tudi DOBA Fakulteta.
1...49
515253...134