NOV
05. november 2021

Diskusijski webinar o smiselnosti uporabe videoposnetkov pri predmetih na DOBA Fakulteti

Visokošolski učitelji in učiteljice DOBA Fakultete v svoje predmete tudi v št. letu 21/22 uvajajo pedagoške inovacije in dobre prakse. 24. 11. se bodo srečali na Diskusijskem webinarju na temo smiselnosti uporabe videoposnetkov pri pri predmetih.
25. oktober 2021

Karierni namigi odličnih slovenskih menedžerjev

Kaj moram obvladati, da bom dobil službo ali napredoval? Katere so ključne kompetence, ki bodo v prihodnjih letih pomembne? Katero je najpomembnejše vprašanje na razgovoru za službo?
18. oktober 2021

Na DOBA Fakulteti k sodelovanju vabimo strokovnega sodelavca za digitalni marketing

Pri pridobivanju kandidatov za vpis v študijske programe na fakulteto ima digitalni marketing ključno vlogo, zato širimo uspešen tim DOBE in k sodelovanju vabimo ambicioznega strokovnega sodelavca za digitalni marketing (m/ž).
18. oktober 2021

Erasmus: študij in praksa v tujini v študijskem letu 2021/22

DOBA Fakulteta je nosilka Erasmus listine, ki omogoča našim študentom opravljanje študijskih obveznosti in praktičnega izobraževana v tujini.
14. oktober 2021

Sodelujemo v projektu mednarodne virtualne mobilnosti Working Across Borders

Enajst študentov DOBA Fakultete je uspešno opravilo test in se uvrstilo v mednarodne time, ki bodo razvijali trajnostno naravnane poslovne rešitve za mednarodno podjetje GARCIA, ki proizvaja in prodaja produkte iz jeansa.
1...54
565758...134