05. oktober 2021

Priznanja DOBA Fakultete za najboljše visokošolske učitelje in online mentorje v študijskem letu 2020/2021

Laskav naziv NAJBOLJŠEGA VISOKOŠOLSKEGA UČITELJA/UČITELJICE v 2020/2021 so si prislužili prof. dr. Cene Bavec, doc. dr. Živa Veingerl Čič in lekt. Kristina Mlinarič.
05. oktober 2021

Visokošolska učiteljica na dogodku Dan ženskega podjetništva

V četrtek, 7. oktobra, bo visokošolska učiteljica doc. dr. Marina Letonja na dogodku Dan ženskega podjetništva v sklopu teme Različni vidiki ženskega podjetništva predstavila rezultate raziskave Posebnosti prenosa družinskih podjetij na hčere.
04. oktober 2021

DOBA Fakulteta prejela bronasto priznanje za inovacijo »SMART ŠIS«

V četrtek, 30. septembra 2021, je Štajerska gospodarska zbornica podelila DOBA Fakulteti bronasto priznanje za inovacijo »SMART ŠIS«. Prejeta nagrada je še ena potrditev našega odličnega dela in da je inovativnost gonilo naše rasti in razvoja.
SEPT
27. september 2021

Začetek študija in uvodni dnevi za nove študente

Tudi letos bomo za nove študente DOBA Fakultete organizirali uvodna srečanja, kjer vas bomo podrobno seznanili s študijskim programom, z vlogo mentorja in vodje programa v študijskem procesu, uporabo učnih okolij in še veliko več ...
SEPT
26. september 2021

30. september 2021 je zadnji dan za vpis

30. septembra se izteka rok prijave za vpis v dodiplomske, magistrske in doktorske programe na DOBA Fakulteti Vpis je namenjen vsem, ki želite študirati v sodobnih in praktično naravnanih programih s kakovostnimi študijskimi vsebinami.
1...56
585960...134