13. maj 2021

Erasmus praksa v tujini tudi v času epidemije

Študentka DOBA Fakultete Violeta Grbić se je po prvi uspešni Erasmus mobilnosti odločila izvesti še eno. Tudi ta mobilnost je potekala z omejitvami zaradi epidemije COVID-19, vendar pa je študentka kljub temu odnesla bogat nabor novih znanj in izkušenj. ...
12. maj 2021

Učitelja DOBA Fakultete predavala na Institute for Communication Studies

Visokošolska učitelja doc. dr. Marina Letonja in doc. dr. Marko Divjak sta v sklopu Erasmus mobilnosti predavala študentom Institute for Communication Studies iz Severne Makedonije.
07. maj 2021

Preizkusite in se navdušite – brezplačen predmet online študija

Model online študija, ki ga na Dobi izvajamo že 22 let velja za enega najbolj domišljenih in kakovostnih v svetovnem merilu. Zdaj ga lahko preizkusite - brezplačno.
01. maj 2021

Mednarodna virtualna mobilnost - sodelovanje študentov DOBA Fakultete in Durham Collega iz Kanade

Pri predmetu Poslovna prognostika in strategija trajnostnega razvoja magistrskega študija bodo študentje DOBA Fakultete projektno nalogo pripravljali v sodelovanju s študenti iz Durham Collega, Oshawe, Ontaria, Kanade.
APR
22. april 2021

Razpis za nove mentorje

Postanite online mentor na DOBI!
1...64
666768...134