31. marec 2021

Študijski proces na DOBA Fakulteti poteka na daljavo in nemoteno

COVID od nas zahteva neprekinjeno prilagajanje spremembam in novim ukrepom. Fakulteta bo v času do 11. aprila zaprta, vsi zaposleni pa smo dosegljivi po e-pošti in po telefonu.
23. marec 2021

Dekan DOBA Fakultete: 20 let raziskovalne dejavnosti na DOBI

Leta 2001 je bil ustanovljen Inštitut za raziskave in razvoj, katerega delovanje je po tem, ko je bila leta 2004 ustanovljena DOBA Fakulteta, podpiralo tudi kasnejši razvoj magistrskega in od leta 2019 tudi doktorskega podiplomskega študija.
18. marec 2021

NA DOBA Fakulteto vabimo vrhunskega strokovnjaka na področju e-izobraževanja

Če si želite razvojnega izziva v inovativni visokošolski ustanovi, vas vabimo, da se pridružite našemu timu visokošolskih učiteljev in raziskovalcev DOBA Fakultete.
15. marec 2021

Dekan DOBA Fakultete in magister DOBA Fakultete s prispevkoma na konferenci IRDO

Na 16. IRDO mednarodna znanstveno-poslovna konferenca z naslovom »Družbena odgovornost in izzivi časa 2021: Pasti in priložnosti digitalizacije za trajnostno prihodnost« sta bila sprejeta dva prispevka dekana DOBA Fakultete in magistra DOBA Fakultete.
12. marec 2021

Dekan DOBA Fakultete na konferenci "Digitalna transformacija v izobraževanju, znanosti in umetnosti"

Dekan DOBA Fakultete prof. dr. Rasto Ovin bo na eni od konferenc predstavil tudi uspešen model DOBA Fakultete pri napredku znanstveno-raziskovalne dejavnosti na fakulteti.
1...66
686970...134