16. april 2024

Izr. prof. dr. Daša Grajfoner s prispevkom na 10. konferenci o kreativnosti

Dr. Daša Grajfoner, izr. prof. na DOBA Fakulteti se bo pogovarjala z Meto Grošelj na temo: Izboljšanje produktivnosti, dobrega počutja in duševnega zdravja s pomočjo coaching psihologije.
10. april 2024

Gostujoča predavanja in priložnost za sodelovanje med študenti in podjetji v mesecu aprilu 2024 na DOBA fakulteti

Sporazum o sodelovanju smo podpisali z Mlekarno Celeia d.o.o. in gostili bomo predstavnico podjetja, gospo Aleksandro Zajc mag., vodjo razvoja in tehnologije v Mlekarni Celeia d.o.o.
10. april 2024

Skupno oblikovanje prihodnosti: 3.400+ udeležencev v 11 inovativnih projektih za uresničevanje globalnih ciljev

Na DOBA Fakulteti z rezultati 11 inovativnih mednarodnih projektov, kjer smo razvili 62 tematskih usposabljanj in posvetovalnih delavnic, v katere je bilo vključenih 3.400+ udeležencev, aktivno prispevamo k uresničevanju ciljev OZN.

Dobrodelna dražba: postali smo lastniki copat Janje Garnbret

Izjemno smo ponosni, da smo na dobrodelni Večerovi prireditvi, kjer je potekala tudi dobrodelna dražba za društvo UP-ornik, bili uspešni in postali lastniki copat Janje Garnbret, slovenske šampionke v športnem plezanju.
08. april 2024

Dobrodelna akcija: donacija Zavetišču za male živali Maribor

Vsako leto pomladi že tradicionalno poskrbimo za donacijo za Zavetišče za male živali Maribor in tudi letos je bilo tako.
1...6
8910...134