11. januar 2021

Direktorica DOBA Fakultete na posvetu o hibridnem izobraževanju (SAZU)

Na posvetu na temo »Hibridno izobraževanje v času pandemije in po njej« bo direktorica DOBA Fakultete Jasna Dominko Baloh predstavila dolgoletne izkušnje fakultete na področju online študija.
11. januar 2021

Objava magistrskih zagovorov v januarju

Na DOBA Fakulteti bodo v januarju zagovarjali naslednji študenti magistrskih programov:
08. januar 2021

DOBA Fakulteta prejela certifikat kakovosti ECHE

Na DOBA Fakulteti se zavedamo, da je življenje v tujini neprecenljiva priložnost, ki študentom ponuja drugačen pogled na svet in razširi njihovo intelektualno obzorje. Zato spodbujamo mobilnost študentov v različnih oblikah, saj jim pridobljena znanja ...
DEC
22. december 2020

Delovni čas med prazniki

Obveščamo vas, da bo v času od 25. decembra do 3. januarja DOBA Fakulteta zaprta. Vaša vprašanja nam pošljite po e-pošti na informacije@doba.si in odgovor boste prejeli v najkrajšem možnem času oziroma takoj po praznikih.
DEC
21. december 2020

V mednarodnem projektu WAB 2020 sodelovalo 11 študentov DOBA Fakultete

V projektu je sodelovalo 575 študentov, med njimi 11 študentov DOBA Fakultete, ki so morali za resnično stranko rešiti zapleten problem ter virtualno graditi povezave in prijateljstva v mednarodnem kulturnem okolju.
1...70
727374...134