10. december 2020

Izšla je monografija DOBA Fakultete 2020: Raziskave v teoriji in praksi sodobnih poslovnih vprašanj

Monografija DOBA Fakultete vsebuje 19 prispevkov, ki jih je pripravilo 35 avtorjev. Usmerjenost monografije na skoraj vsa področja delovanja fakultete: od marketinga in odnosov z javnostmi, ekonomije, turizma do pametnih mest, potrjuje njen ...
10. december 2020

S hitrimi testi se tudi na DOBI bojujemo proti širjenju COVID-19

Na DOBI smo ukrepe za preprečitev širjenja COVID-19 nadgradili še z uporabo hitrih antigenskih testov, ki nam zagotavljajo, da lahko pedagoški in strokovni delavci opravljajo svoje delo varno in učinkovito.
08. december 2020

NOVO! Študij Uporabne psihologije na DOBA Fakulteti

Svet Nacionalne agencije RS za kakovost v visokem šolstvu je novembra 2020 pozitivno ocenil in akreditiral dodiplomski visokošolski strokovni program Uporabna psihologija in magistrski študijski program Uporabna psihologija.
08. december 2020

Nagovor dekana in direktorice DOBA Fakultete diplomantom generacije 2020

Letos je na DOBA Fakulteti diplomirala trinajsta generacija diplomantov dodiplomskih programov in deseta generacija diplomantov magistrskih programov. Podelili bomo kar 346 diplom diplomantom iz Slovenije, Hrvaške in Srbije. Iskrene čestitke.
03. december 2020

Dobina tradicionalna dobrodelna akcija: prispevajmo k nasmehom otrok

Kot družbeno odgovorna ustanova smo na Dobi občutljivi za stiske ljudi, posebej še otrok. Tako bomo tudi letos izvedli tradicionalno, dobrodelno akcijo, s katero spodbujamo solidarnost in razumevanje stisk drugih.
1...71
737475...134