28. september 2020

Študent DOBA Fakultete razvil aplikacijo Whendly

Praktičnost študijskih programov in predmetov je ena ključnih posebnosti e-študija na DOBA Fakulteti. In kar 70 % posameznega predmeta je namenjenega reševanju konkretnih poslovnih izzivov oz. pripravi aplikativnih projektov.
27. september 2020

Objava magistrskih zagovorov v septembru

V torek, 29. septembra, in sredo 30. septembra, bodo na DOBA Fakulteti potekali magistrski zagovori. Objavljamo seznam študentov.
23. september 2020

Ukrepi za zaščito pred okužbo in širjenjem koronavirusa

Na DOBI smo skladno z navodili Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport RS in priporočili Nacionalnega inštituta za javno zdravje pripravili Načrt zagotavljanja kontinuiranega dela in izvajanja vzgojno-izobraževalnih, študijskih in raziskovalnih ...
16. september 2020

Edini kompetenčni center za študente v JV Evropi

Aktivnosti kompetenčnega centra so namenjene nadgrajevanju znanja in pridobivanju novih znanj pri študentih in kandidatih za vpis v naše programe.
15. september 2020

Profesorica DOBA Fakultete sogovornica na konferenci "Hrana, prehrana, zdravje"

Ob letošnjem 41. svetovnem dnevu hrane bo potekala konferenca "Hrana, prehrana, zdravje", na kateri bo sogovornica tudi profesorica DOBA Fakultete dr. Tina Vukasović.
1...76
787980...134