Pomladno srečanje združenja Businet

Tokratnega virtualnega srečanja Spring Workshop sta se udeležili tudi predstavnici DOBA Fakultete, ki ima edina v Sloveniji in JV Evropi dve mednarodni akreditaciji online študija.
01. junij 2020

Na DOBA Fakulteti skupaj s partnerskimi institucijami izvajamo kar dva micro master programa

Na Dobi tudi v teh izjemnih časih študij in vsi projekti potekajo brez prekinitev in motenj, hkrati že teče proces pridobivanja kandidatov za drugi šestmesečni micro master program na temo digitalnega komuniciranja in marketinga.
01. junij 2020

Vabimo vas na brezplačen micro master izobraževalni program

Vse, ki bi radi nadgradili svoje znanje na področju digitalnega komuniciranja in marketinga, vabimo, da se prijavite na šestmesečni mednarodni program Master@Home.
29. maj 2020

Pri predmetu Podjetništvo in kultura podjetja študenti razvili poslovne ideje za nova podjetja

Na DOBA Fakulteti študenti že med študijem pridobivajo uporabno znanje, takšno, ki izhaja iz vsakodnevnih primerov dobre prakse neposredno s trga dela in ne nazadnje takšno, ki ga lahko uporabijo takoj pri svojem delu, tokrat so razvijali nove poslovne ...
26. maj 2020

Objava magistrskih zagovorov v maju

Na DOBA Fakulteti bodo v maju zagovarjali naslednji študenti magistrskih programov.
1...81
838485...134