26. februar 2020

Znani zmagovalci natečaja za najbolj uporaben video film “Kuredar"

Na DOBA Fakulteti študenti že med online študijem pridobivajo uporabno znanje, takšno, ki izhaja iz vsakodnevnih primerov dobre prakse neposredno s trga dela in ne nazadnje takšno, ki ga lahko uporabijo takoj pri svojem delu.
25. februar 2020

Objava magistrskih zagovorov v februarju

Na DOBA Fakulteti bodo v februarju zagovarjali magistrske naloge naslednji študenti magistrskih programov:
19. februar 2020

Gostujoče predavanje Petre Štampar o socialnih predstavah in njihovih funkcijah

Pri predmetu Osnove človekovega razvoja v socialnem okolju bomo gostili mag. Petro Štampar, univ. dipl. psih., ki bo predavala o socialnih predstavah in njihovih funkcijah.
12. februar 2020

Na DOBA Fakulteti bomo februarja gostili priznane predavatelje, strokovnjake iz prakse

Na DOBA Fakulteti, ki se ponaša s sodobno online izvedbo študijskih programov in mednarodno akreditiranim online študijem, s katerim širimo dostopnost in fleksibilnost izobraževanja, krepimo uporabnost znanj tako, da v predmete vključujemo gostujoče ...
10. februar 2020

Zavetišču za živali Maribor predali donacijo v višini 400 evrov

Kljub vse večji ozaveščenosti ljudi o pravicah živali in pravilni ter odgovorni skrbi zanje je na žalost v zavetiščih še vedno polno psov in mačk, ki lahko le upajo, da bodo nekoč dobili ljubečega lastnika.
1...89
919293...134