22. oktober 2019

Objava magistrskih zagovorov v oktobru

Na DOBA Fakulteti bodo v oktobru zagovarjali magistrske naloge naslednji študenti magistrskih programov:
17. oktober 2019

Estera Lah Poljak imenovana v SOO Effie Slovenija 2020

UO SOZ je imenoval Estero Lah Poljak za članico strokovno-organizacijskega odbora Effie Slovenija 2020 za področje komunikacij.
17. oktober 2019

ERASMUS+ tudi za vse, ki ste tik pred zaključkom študija

Študenti in študentke, ne spreglejte možnosti opravljanja praktičnega usposabljanja Erasmus+ po zaključku študija (po diplomi, magisteriju).
11. oktober 2019

Gostovanje Gorazda Kocbeka iz Oljarne Kocbek

Na DOBA Fakulteti, ki se ponaša s sodobno online izvedbo študijskih programov in mednarodno akreditiranim online študijem, s katerim širimo dostopnost in fleksibilnost izobraževanja, bomo v četrtek, 17. septembra, ob 18. uri gostili Gorazda Kocbeka.
10. oktober 2019

Erasmus: študij in praksa v tujini

DOBA Fakulteta in Višja strokovna šola sta nosilki Erasmus listin, ki omogočata našim študentom opravljanje študijskih obveznosti in praktičnega izobraževana v tujini.