02. april 2024

Dr. Andrej Kovačič bo predaval na Univerzi v Malagi

Prof. dr. Andrej Kovačič, ki je učitelj več predmetov na DOBA Fakulteti (Komuniciranje in nove tehnologije, Komunikacijske tehnike, Prodajne tehnike) je povabljen na izmenjavo profesorjev v okviru Erasmus + na (v svetovnem merilu glede kvalitete zelo visoko uvrščeno) univerzo s 35.000 študenti v Malagi v Španiji. Tam bo med dvajsetimi zunanjimi profesorji iz vseh Evropskih držav med 20. in 24. 5. 2024 predaval tako strokovnjakom na področju ekonomskih znanosti, kot tudi študentom univerze.

Tema predavanj bo aplikacija PRO-ACT tehnik, ki delujejo pod pragom zavedne zaznave, v oglaševanju in prodaji. Vsebine se bodo prekrivale z diskusijo glede globalnega vplivanja. Bistvena nit bo tudi izmenjava znanj in izkušenj na področju poslovnih praks zlasti oglaševanja in prodaje.