18. oktober 2021

Erasmus: študij in praksa v tujini v študijskem letu 2021/22

DOBA Fakulteta je nosilka Erasmus listine, ki omogoča našim študentom opravljanje študijskih obveznosti in praktičnega izobraževana v tujini.

Erasmus mobilnost je edinstvena mednarodna izkušnja, ki bogati znanja in kompetence vseh vključenih in študentom odpre tudi vrata v svet. Erasmus mobilnost za visokošolske učitelje in sodelavce na drugi strani omogoči pridobivanje strokovnih izkušenj in prenos dobrih praks v njihove delovne procese.

Razpis in prijavnice za DOBA Fakulteto najdete na spletni strani.

Več informacij o Erasmus mobilnostih lahko dobite pri Erasmus koordinatorici Nini Turčin, ki je dosegljiva na nina.turcin@doba.si

»Vsakomur, ki razmišlja o odhodu v tujino, zelo priporočam študijsko izmenjavo ali prakso. Izkušnje so neprecenljive, v tujini spoznaš veliko zanimivih ljudi in mnogo različnih pogledov, ki bogatijo in odpirajo nova obzorja.« pravi Anja Koleša (ogled video izjave)